- Parafia rzymsko-katolicka p.w. Św. Pawła Apostoła, Zakręt

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
 
 

Ks. Safader Sławomir
proboszcz parafii Zakręt
Parafia pochodzenia
Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów
Data i szafarz święceń, wyświęcony dla

28 maja 1988 r., Kard. Józef Glemp, AW

Imieniny

17 maja

Studia, tytuły zawodowe i naukowe

magister, PWTW, historia sztuki, 1988

Przebieg posługi kapłańskiej (parafie)

  • wikariusz, Najświętszego SPJ, Skierniewice, Diec. Łowicka, 29.05.1988 –19.08.1991

  • wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 19.08.1991– 22.06.1993

  • wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 22.06.1993 –18.06.1998

  • wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 18.06.1998 –18.06.2001

  • wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 18.06.2001– 29.08.2009

  • wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 29.08.2009 – 29.08.2010

  • proboszcz, Św. Anny, Kiczki, 28.08.2010 – 29.12.2018

  • proboszcz, Św. Pawła Ap., Zakręt, od 29.12.2018

Przebieg posługi kapłańskiej (inne)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
wicedziekan, Dekanat Siennicki, 25.09.2014 – 29.12.2018

Odznaczenia

przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012




                                                                                                                                                                                                                                                        

 

Ks. mgr Krzysztof Rogala
k
apłan diec. włocławskiej

 







Pracownicy kościelni

 
 
 
 

Organista:
Jan Tul
                      


 Kościelny:
Zdzisław Strupiechowski.





Pomoc:
    Danuta Stefaniak,
    
Wiesława Duszka,
Wiesława Szulik



 

Szafarz:
Jacek Sasimowski



 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego