Ogłoszenia parafialne, 8.06.20251.
Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po mszach zbiórka do puszek na misje w Sierra Leone.Rocznica Pierwszej komunii św., dziś na mszy o godz. 11.00.
2. W przyszłą niedzielę, 15 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Trójcy. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje w naszej parafii.
Na mszy o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Św.
Parafian, którzy zwykle uczestniczą o tej godzinie we mszy św. zapraszam na msze na godz. 9.00 lub 18.00 tak by zrobić miejsce w kościele dla rodzin dzieci komunijnych.
3. W najbliższy piątek, 13 czerwca, dzieci z klas trzecich przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi św. wraz z rodzinami. Początek spowiedzi o 16.30.
4. Próba dla dzieci komunijnych w najbliższy czwartek, 12 czerwca, o godz. 18.00.
5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na ostatnie spotkanie przed wakacjami w sobotę, 14 czerwca na godz. 16.30 do salki nad zakrystią.
6. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie przed mszą św. wieczorną na godz. 18.30, we wtorki i czwartki po mszy porannej, a w niedziele po mszy o godz. 9.00.
7. Rodziców dzieci rocznicowych zapraszam do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę, 14 czerwca.
8. Już dziś zapraszam wszystkich parafian i gości na odpust parafialny, w niedzielę 29 czerwca, w uroczystość św. Pawła Apostoła. O godz. 11.00 – główna msza św., a po niej piknik z wieloma atrakcjami dla całych rodzin. Szczegóły na plakacie. Całkowity dochód z pikniku będzie przeznaczony na dofinansowanie prac prowadzonych wokół kościoła.
Rada parafialna zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w organizację i przebieg pikniku. Potrzebujemy woluntariuszy, fantów na loterię, oraz ciasta. Fanty możemy przynosić każdego dnia w tygodniu do zakrystii tak by był jeszcze czas je posegregować. Osoby chętne do pomocy czy upieczenia ciast prosimy o zapisywanie się na listę w zakrystii.
9. Trwa peregrynację obrazu Matki Bożej w rodzinach naszej parafii. Chętne rodziny przyjmują obraz na jedną dobę i następnego dnia wieczorem przekazują go kolejnej rodzinie. Wraz z obrazem otrzymujemy pomocne modlitewniki, różaniec oraz flagę maryjną, którą na czas nawiedzenia umieszczamy w widocznym miejscu przed domem.
10. Idziemy: Jak słuchać Ducha Świętego, Przebudzenie na ringu.